Nově pro Vás máme čističky vzduchu Sinclair

Dovolujeme si Vám nabídnou čističku vzduchu Sinclair SP-45A, která je určena k čištění vzduchu v obytných místnostech, kancelářích a skladech. Díky 4-stupňové filtraci dokáže účinně odstranit z ovzduší bakterie, viry, plísně, roztoče a zápach i jiné druhy alergenů. Vhodná do místnosti 10-45m2.

Uvnitř čističky vzduchu naleznete:

  • Předfiltr: Hlavní funkcí tohoto filtru je zachytávání nečistot větších rozměrů (vlasy, chlupy atd.), čímž prodlužuje životnost dalších filtrů, které jsou umístněny za ním.
  • HEPA filtr s účinností 99,97% zachytává nejmenší částice o velikosti až 0,3 mikronu jako jsou roztoči, spóry plísní, pyly, úlomky zvířecích chlupů a další alergeny.
  • Filtr s aktivním uhlím likviduje různé pachy jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu  interiérech nových bytů, neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek.
  • Ionizátor: Vytváří velké množství záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných části z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží.

Ovládání je jednoduché pomocí dotykového ovládacího panelu. Indikátor kvality ovzduší sám indikuje znečištěnost a automaticky nastaví rychlost ventilátoru. Zároveň Vás indikátor výměny filtru upozorní, když je potřeba filtry vyměnit.