ELEKTROINSTALACE

• Vše pro vaše pohodlí •

Bytové a průmyslové elektroinstalace, elektrikáři

Cítit se bezpečně a pohodlně je základem klidného života

 • Elektroinstalace
  Novostavby, rekonstrukce nebo doplnění stávajících instalací. Ať už v domě, bytu nebo komerčních prostorách jako jsou kanceláře nebo obchody.
 • Zabezpečovací a kamerové systémy
  Pocit bezpečí je k nezaplacení – a nemusí se jednat jen o signalizaci narušení prostoru, ale i přetečení vany nebo kouře.
 • Inteligentní instalace
  Centrální řízení celého domu už není obrázkem ze sci-fi filmů. Dnes můžete pohodlně ovládat vytápění, stínění, osvětlení, větrání nebo i audio a video.
 • Elektrické vytápění
  Díky podlahovému vytápění ušetříte energie díky snížené potřebě na teplotu topných těles. Navíc je teplo od nohou komfortnější, než radiátory.
 • Měření a regulace
  Díky správně nastaveným regulátorům můžete ušetřit desítky procent na energiích a navíc se doma cítit jako v bavlnce. Pomůžeme vám…
 • Domácí (video)telefony a řízení přístupuPřehled o příchodech dětí domů, ochrana před neoprávněným vstupem osob nebo docházkové systémy.

Elektroinstalace a Elektromontáže

Potřebujete namontovat zásuvku, zařídit rodinný dům nebo celé komplexy kanceláří? Naše společnost TEPLO – CHLAD s.r.o. Vám nabízí odborné instalace kompletních bytových i průmyslových elektroinstalací převážně v okresech Přerov, Olomouc, Prostějov, Kroměříž a Hranice. Pro ELEKTROINSTALACE nabízíme bezplatné poradenství a na veškeré naše montáže garantujeme zákazníkům servisní práce a pozáruční servis

S KVALITNÍ ELEKTROINSTALACÍ JE ŽIVOT SNADNĚJŠÍ

V dnešních domácnostech i kancelářích je možné najít mnoho elektroniky, která nám ulehčuje a zpříjemňuje život. O realizaci takové elektroinstalace se musí postarat elektrikáři, kteří zajistí, aby všechno fungovalo tak, jak má. Domovní telefony, vytápění, kamerové systémy, to všechno je důležité. Ovšem fungovat bez jediného problému budou právě tehdy, když budou zhotoveny elektrikáři. V našem sortimentu najdete elektroinstalace Schrack, ABB, ale také Schneider Electric či Legrand.

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje