Sinclair TOWER AST-24BI

Klimatizační jednotka navržena s důrazem na design, je určena pro větší prostory jako kanceláře, restaurace, zasedací místnosti apod. Pohyb lamel je možný vodorovně i svisle. Má ovládání manuálním panelem nebo dálkovým ovladačem či WiFi ovládání.

Určeno do prostoru

200m3

Hlučnost vnitřní jednotky

35 dB

Energetická třída

A++
A+

Výkon

7.2 kW
7.9 kW

Klimatizační jednotka navržena s důrazem na design, je určena pro větší prostory jako kanceláře, restaurace, zasedací místnosti apod. Pohyb lamel je možný vodorovně i svisle. Má ovládání manuálním panelem nebo dálkovým ovladačem či WiFi ovládání. Oproti klasickým klimatizacím, které mají standardní jednorychlostní kompresor s fixním počtem otáček bez možnosti zvyšovat nebo redukovat jeho okamžitý výkon, pracují invertorové jednotky po většinu času s částečnou zátěží. Klasická jednotka reguluje výkon cyklickým vypínáním a zapínáním svého kompresoru, což vede ke kolísání teplot a zbytečnému zatížení hlukem. Inverterové jednotky dokáží řídit výkon plynulou regulací, což vede k výraznému zlepšení komfortu prostředí, poklesu hlučnosti, vyšší efektivitě a nižší spotřebě energie. Spotřeba energie je zhruba o 44% nižší než u klasické klimatizace.

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

200m3

A+

0 kW

7.2 kW

7.9 kW

35 dB

3 roky

1170x507x320 mm

700x965x396 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR24TXFYAWKNEU 6,5kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR18TXFYAWKNEU 5,0kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje