Sinclair MARVIN SIH + SOH-09BIM

Nástěnná klimatizace Sinclair Marvin SIH/SOH 09BIM. MARVIN Jednotky disponují všemi uživatelskými funkcemi jako je tichý chod, I FEEL pro komfortnější řízení teplot, temperování +8 °C, automatický pohyb lamel do stran a mnoha dalšími.

Určeno do prostoru

70m3

Hlučnost vnitřní jednotky

19 dB

Energetická třída

A+++
A++

Výkon

2.7 kW
3 kW

bez DPH a montáže

Nástěnná klimatizace Sinclair Marvin SIH/SOH 09BIM. Prémiová série zaměřená na design, nabízená ve 4 barevných variantách – bílá, černá, stříbrná a champagne. Jednotky disponují všemi uživatelskými funkcemi jako je tichý chod, I FEEL pro komfortnější řízení teplot, temperování +8 °C, automatický pohyb lamel do stran a mnoha dalšími. Samozřejmostí je také možnost ovládání jednotek pomocí WiFi a funkce Cold Plasma generátor (ionizátor) která zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu v místnosti. Navíc je vybavena UV lampou, pomocí které se nepřetržitě ozařuje výparník a proudící vzduch tak aby odstraňovaly bakterie pro komplexní a efektivní sterilizaci.

Parametry klimatizace SINCLAIR MARVIN

VLASTNOSTI
· Energetická třída A+++ / A++
· Odvod kondenzátu na obě strany
· Skrytý displej
· Funkce “I FEEL”
· Funkce “TEMPEROVÁNÍ 8 °C”
· 7 rychlostí ventilátoru
· K dispozici v různých barevných variantách – navy (SIH-XXBIMN), stříbrná (SIH-XXBIMS), champagne (SIH-XXBIMC), bílá (SIH-XXBIMW)

STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
· Filtry – katechinový SAF-OPWC4 a s aktivním uhlím SAF-OPWA4
· Cold plasma generátor
· WiFi modul
· Dveřní on/off kontakt
· Vyhřívání šasi venkovní jednotky
· UV-C modul pro sterilizaci vzduchu
· Dálkový ovladač

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
· Zdravotní filtry
· GSM modul G2S, G2S-T
· Řídící modul SCMI-03S pro serverovny
· BACNET brána SBG-01
· Nástěnné ovladače SWC-02, SWC-04, XK19
· Centrální ovladače SCC-16, SCC-36
· SAI-01 modul pro hlášení chyb
· Možnost MODBUS řízení přes SWC-02 nebo SWC-04

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

70m3

A++

0.68 kW

2.7 kW

3 kW

19 dB

3 roky

837×293×200 mm

732×555×330 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové neboli parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje