Panasonic parapetní CS-Z50UFEAW / CU-Z50UBEA

Objevte nejnovější generaci klimatizačního systému. Parapetní jednotka Panasonic UFE s novou technologií čištění vzduchu nanoe™ X , vynikající účinnost A++, komfort (mimořádně tichá technologie s hlučností pouze 20 dB(A)) a zdravý vzduch v kombinaci s převratným designem, který dokonale zapadá do většiny moderních prostředí.

Určeno do prostoru

150m3

Hlučnost vnitřní jednotky

27 dB

Energetická třída

A++
A+

Výkon

5 kW
5.8 kW

Parapetní jednotka Panasonic CS-Z50UFEAW / CU-Z50UBEA

Efektivní komfort a čistý vzduch po celý rok

 1. Čistší vzduch s nanoe™ X
  nanoe™ X je vynikající technologie s mnohem vyšším výkonem pro lepší kvalitu vzduchu v interiéru.
 2. Velmi tichý provoz
  Když systém dosáhne nastavené teploty, bude jednotka pracovat při pouhých 20 dB(A). Vytvoření příjemného domova není jen o teplotě – důležitá je také tichá atmosféra.
 3. Navrženo podle vysokých evropských požadavků
  Velmi tichý provoz, vysoká účinnost a technologie, která pomáhá čistit vzduch.
 4. Stylové infračervené ovládání
  Vychutnejte si inovativní design na dosah ruky s novým stylovým a elegantním podsvíceným ovladačem Sky Controller. Větší obrazovka a snadnější používání.

Vysoká energetická účinnost třídy A++
Tepelné čerpadlo přivádí venkovní tepelnou energii dovnitř. Nová podlahová konzola dokáže zajistit teplo uvnitř, i když je venku -15 °C.

Snadná integrace do vaší domácnosti
Průlomový design, který se dokonale hodí k jakémukoli stylu. Pečlivě jsme vybrali materiály a postupy, abychom vytvořili elegantní design. Nová podlahová konzola kompaktních rozměrů a stylového designu se snadno začlení do interiéru vaší domácnosti. K dispozici jsou čtyři varianty:

Ideální řešení pro výměnu starých topných systémů s kotli

Dvojité proudění vzduchu pro lepší pohodlí a rozptyl teploty: přes horní část pro efektivní provoz

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

150m3

A+

1.55 kW

5 kW

5.8 kW

27 dB

3 roky

600x750x207 mm

695x875x320 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové neboli parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje