Panasonic CS-VZ9SKE / CU-VZ9SKE

Klimatizační jednotka Panasonic VZ s energetickou třídou A+++ nabízí maximální komfort a úspory energie. Toto výkonné vzduchové tepelné čerpadlo je zkonstruováno pro využití v komerčních a bytových prostorech s extrémně velkými požadavky na vytápěcí systém. Technologie nanoe™ pro neustálé zlepšování ochrany.

Určeno do prostoru

70m3

Hlučnost vnitřní jednotky

18 dB

Energetická třída

A+++
A+++

Výkon

2.5 kW
3.6 kW

Klimatizace Panasonic CS-VZ9SKE / CU-VZ9SKE

Heatcharge. Systém akumulace energie

Přinášíme rovnováhu přírody do interiéru

  • Systém akumulace energie. Jednotka pro uchování tepla, která zajišťuje funkce nepřetržitého vytápění a rychlého vytápění
  • Snímač pro detekci slunečního záření Econavi: ještě vyšší účinnost a maximální komfort
  • Technologie nanoe™ s výhodami hydroxylových radikálů nepřetržitě zlepšuje ochranu
  • Mimořádně tichý chod! Pouze 18 dB(A), což odpovídá hladině nočního hluku na venkově
  • Výkon testován při venkovní teplotě –35 °C
  • Volitelný doplněk Panasonic Comfort Cloud

Přinášíme rovnováhu přírody do interiéru

Technologie nanoe™ X s výhodami hydroxylových radikálů

Hydroxylové radikály (známé též jako OH radikály), které jsou hojně zastoupené v přírodě, mají schopnost omezit množení škodlivin, virů a bakterií, čímž čistí vzduch a redukují zápach. Technologie nanoe™ X dokáže přenést tyto mimořádné výhody do interiéru, v němž čistější tvrdé povrchy, měkký nábytek a vnitřní prostředí vytváří příjemnější místo k pobytu – ať už v domácnosti, v zaměstnání, nebo při návštěvě hotelů, obchodů, restaurací atd.

Kde se technologie nanoe™ X používá?

Tuto technologii najdeme v různých řešeních pro čištění vzduchu a povrchů, ve vlacích, výtazích, automobilech, domácích spotřebičích, v rámci kosmetické péče i v klimatizaci. Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions začleňuje technologii nanoe™ do široké škály zařízení pro obytné i komerční prostory. Jedná se o řešení, které nevyžaduje filtry ani údržbu a může fungovat nezávisle na vytápění nebo chlazení.

Tato technologie se používá v domácnostech i ve veřejných budovách, kde je požadována vyšší kvalita vzduchu, například v kancelářích, nemocnicích, zdravotnických střediscích, hotelech atd.

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

70m3

A+++

0.64 kW

2.5 kW

3.6 kW

18 dB

3 roky

295×798×375 mm

630×799×299 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové neboli parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje