Panasonic CS-BZ25ZKE / CU-BZ25ZKE

Nástěnná mimořádně kompaktní a účinná jednotka Panasonic BZ s vestavěným filtrem PM2,5 pomáhá udržovat kvalitu vzduchu v místnosti. Klimatizační jednotky BZ jsou energeticky účinné systémy pro vytápění a chlazení s využitím technologie tepelného čerpadla. Představují ideální řešení pro domy, které vyžadují chlazení v létě a vytápění v zimě, a nabízejí vyšší výkon a nižší spotřebu energie, než má tradiční systém vytápění.

Určeno do prostoru

70m3

Hlučnost vnitřní jednotky

20 dB

Energetická třída

A++
A+

Výkon

2.5 kW
3.15 kW

Klimatizace Panasonic CS-BZ25ZKE / CU-BZ25ZKE

Mimořádně kompaktní jednotka BZ s chladivem R32

Mimořádně kompaktní design
Vnitřní jednotky s kompaktní konstrukcí mají šířku pouhých 779 mm. To nabízí více možností při instalaci, včetně montáže do omezeného prostoru nade dveřmi.

Komfort, který díky sprchovému chlazení nekončí
Nová funkce Panasonic Aerowings využívá dvě lopatky, které soustředí proud vzduchu tak, aby vás co nejrychleji ochladil. Napomáhá to i rovnoměrné distribuci chladného vzduchu v místnosti.

Volitelné ovládání přes internet a ovládání hlasem
Při použití volitelného adaptéru CZ-TACG1 můžete své pohodlí regulovat a monitorovat kdykoli a odkudkoli prostřednictvím aplikace Panasonic Comfort Cloud. K tomu lze využít asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.*

Jednoduchá instalace
Díky sofistikovaným vylepšením se dramaticky zkrátila doba instalace. Tyto modely byly navrženy tak, aby poskytovaly větší stabilitu a pevnost a umožnily čistou instalaci. K tomu přispívá nově zabudovaná podpěra a pohodlný přístup k odtokové hadici, kabelové průchodky i větší prostor pro bezpečnou instalaci.

Snadná údržba
Tato jednotka je chytře navržena tak, aby usnadňovala práci instalačním technikům i uživatelům. Má snadno snímatelnou přední mřížku pro pohodlný přístup do vnitřního prostoru jednotky.
Vnitřní prvky jednotky jsou také přepracovány, aby se urychlila a usnadnila údržba. Elektronika a kabeláž jsou nyní jen na jedné straně jednotky, což také zjednodušuje údržbu.

 

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

70m3

A+

0.77 kW

2.5 kW

3.15 kW

20 dB

3 roky

290×779×209 mm

542×780×289 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové neboli parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje