Mitsubishi Premium MSZ-FH50VE

Nástěnné jednotky Premium v sobě kombinují nejvyšší estetické požadavky s nejnovější inovativní klimatizační technologií. Velmi tichý chod a nízká spotřeba energie činí z těchto zařízení dokonalého společníka do interiéru. Jsou vhodné pro prostory téměř jakékoli velikosti.

Určeno do prostoru

140m3

Hlučnost vnitřní jednotky

30 dB

Energetická třída

A++
A++

Výkon

5 kW
5.8 kW
Výkonný design do všech typů a velikostí interiéru

Ryzí estetika – štíhlý design a tři barevné varianty modelů (lesklá bílá, lesklá černá a matná stříbrná) umožňují harmonické vizuální začlenění do každého interiéru.

Nástěnné jednotky MSZ-EF prémiového designu jsou určeny pro moderní architekturu se stylovým interiérem, kde splňují nejvyšší estetické požadavky. Tyto jednotky produktové řady M-série kombinují nejnovější inovativní klimatizační technologii s velmi tichým provozem – od 19dB(A), nízkou spotřebou elektrické energie a díky technologii iontů stříbra i mimořádně účinnou filtrací vzduchu. Dosahují třídy energetické náročnosti A+++ v režimu chlazení a A++ v režimu vytápění. Díky integrované technologii “Reuse piping” lze zařízení namontovat na stávající rozvody vedení chladiva bez nutnosti složitých stavebních zásahů v interiérech.

  • Nízká hlučnost, úsporný provoz s hodnotami SCOP až 4,7/ SEER až 9,1.
  • Tichý mód, funkce Econo Cool pro úsporu el. energie, technologie Reuse piping, týdenní časovač.
  • Ochrana proti promrzání interiéru v zimě – minimální nastavitelná teplota v topném režimu je 10°C
  • Vysoká energetická účinnost, chladivo R32 s nízkým potenciálem globálního oteplování (GWP).
  • Konektivita s volitelným příslušenstvím – Wi-Fi adaptérem, díky kterému můžete ovládata monitorovat jednotku pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo PC přes aplikaci MELCloud.
  • Dvojitá výdechová žaluzie pro skvělou distribuci vzduchu v interiéru.
  • Vysoká spolehlivost.

 

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

140m3

A++

1.56 kW

5 kW

5.8 kW

30 dB

3 roky

299x885x195 mm

880x840x330 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové neboli parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje