Mitsubishi Premium MSZ-FH42VE

Nástěnné jednotky Premium v sobě kombinují nejvyšší estetické požadavky s nejnovější inovativní klimatizační technologií. Velmi tichý chod a nízká spotřeba energie činí z těchto zařízení dokonalého společníka do interiéru. Jsou vhodné pro prostory téměř jakékoli velikosti.

Určeno do prostoru

140m3

Hlučnost vnitřní jednotky

28 dB

Energetická třída

A++
A++

Výkon

4.2 kW
5.4 kW
Výkonný design do všech typů a velikostí interiéru

Ryzí estetika – štíhlý design a tři barevné varianty modelů (lesklá bílá, lesklá černá a matná stříbrná) umožňují harmonické vizuální začlenění do každého interiéru.

Nástěnné jednotky MSZ-EF prémiového designu jsou určeny pro moderní architekturu se stylovým interiérem, kde splňují nejvyšší estetické požadavky. Tyto jednotky produktové řady M-série kombinují nejnovější inovativní klimatizační technologii s velmi tichým provozem – od 19dB(A), nízkou spotřebou elektrické energie a díky technologii iontů stříbra i mimořádně účinnou filtrací vzduchu. Dosahují třídy energetické náročnosti A+++ v režimu chlazení a A++ v režimu vytápění. Díky integrované technologii “Reuse piping” lze zařízení namontovat na stávající rozvody vedení chladiva bez nutnosti složitých stavebních zásahů v interiérech.

  • Nízká hlučnost, úsporný provoz s hodnotami SCOP až 4,7/ SEER až 9,1.
  • Tichý mód, funkce Econo Cool pro úsporu el. energie, technologie Reuse piping, týdenní časovač.
  • Ochrana proti promrzání interiéru v zimě – minimální nastavitelná teplota v topném režimu je 10°C
  • Vysoká energetická účinnost, chladivo R32 s nízkým potenciálem globálního oteplování (GWP).
  • Konektivita s volitelným příslušenstvím – Wi-Fi adaptérem, díky kterému můžete ovládata monitorovat jednotku pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo PC přes aplikaci MELCloud.
  • Dvojitá výdechová žaluzie pro skvělou distribuci vzduchu v interiéru.
  • Vysoká spolehlivost.

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

140m3

A++

1.28 kW

4.2 kW

5.4 kW

28 dB

3 roky

299x885x195 mm

550x800x285 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR24TXFYAWKNEU 6,5kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR18TXFYAWKNEU 5,0kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje