Mitsubishi PCA-M60KA / SUZ-M60VA

14 PCA Tato univerzálně použitelná podstropní jednotka je díky dob-rému rozdělování vzduchu a vysokému citelnému výkonu ob-zvláště vhodná pro technické místnosti. K tomu účelu jsou k dispozici kombinace s citelným výkonem až 100 %

Určeno do prostoru

200m3

Hlučnost vnitřní jednotky

33 dB

Energetická třída

A++
A+

Výkon

6.1 kW
7 kW
Ideální pro náročné prostředí

14 PCATato univerzálně použitelná podstropní jednotka je díky dob-rému rozdělování vzduchu a vysokému citelnému výkonu ob-zvláště vhodná pro technické místnosti. K tomu účelu jsou k dispozici kombinace s citelným výkonem až 100 %. O vysokou kvalitu vzduchu se stará filtr s dlouhou životností (volitelně filtr s vysokou účinností).

Proud vzduchu je řízen automatickým ventilátorem (Auto-Fan) se čtyřmi rychlostmi. Režim pro „vysoké / nízké“ stropy vede k optimálně přizpůsobenému proudění vzduchu.Podstropní jednotka PCA-RP HAQ má odolnou nerezovou skříň a integrovaný fi ltr s odlučovačem tuků.

Podstropní jednotka PCA-RP KAQ má přesvědčivé hodnoty dosahu výdechu a vysoký citelný chladicí výkon – je ideální pro technické prostory s nízkou vlhkostí vzduchu.

Hlavní vlastnosti

  • SCOP až 4,4 / SEER až 6,6
  • Třída energetické účinnosti až A+ / A++
  • Hladina akustického tlaku od 31 dB(A)
  • Čtyři rychlosti ventilátoru
  • Automatický restart po výpadku proudu
  • Dálkové ovládání volitelně s kabelem nebo infračervené

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

200m3

A+

1.75 kW

6.1 kW

7 kW

33 dB

3 roky

230x1280x680 mm

880x840x330 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR24TXFYAWKNEU 6,5kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR18TXFYAWKNEU 5,0kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje