Mitsubishi PCA-M60KA / SUZ-M60VA

14 PCA Tato univerzálně použitelná podstropní jednotka je díky dob-rému rozdělování vzduchu a vysokému citelnému výkonu ob-zvláště vhodná pro technické místnosti. K tomu účelu jsou k dispozici kombinace s citelným výkonem až 100 %

Určeno do prostoru

200m3

Hlučnost vnitřní jednotky

33 dB

Energetická třída

A++
A+

Výkon

6.1 kW
7 kW
Ideální pro náročné prostředí

14 PCATato univerzálně použitelná podstropní jednotka je díky dob-rému rozdělování vzduchu a vysokému citelnému výkonu ob-zvláště vhodná pro technické místnosti. K tomu účelu jsou k dispozici kombinace s citelným výkonem až 100 %. O vysokou kvalitu vzduchu se stará filtr s dlouhou životností (volitelně filtr s vysokou účinností).

Proud vzduchu je řízen automatickým ventilátorem (Auto-Fan) se čtyřmi rychlostmi. Režim pro „vysoké / nízké“ stropy vede k optimálně přizpůsobenému proudění vzduchu.Podstropní jednotka PCA-RP HAQ má odolnou nerezovou skříň a integrovaný fi ltr s odlučovačem tuků.

Podstropní jednotka PCA-RP KAQ má přesvědčivé hodnoty dosahu výdechu a vysoký citelný chladicí výkon – je ideální pro technické prostory s nízkou vlhkostí vzduchu.

Hlavní vlastnosti

  • SCOP až 4,4 / SEER až 6,6
  • Třída energetické účinnosti až A+ / A++
  • Hladina akustického tlaku od 31 dB(A)
  • Čtyři rychlosti ventilátoru
  • Automatický restart po výpadku proudu
  • Dálkové ovládání volitelně s kabelem nebo infračervené

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

200m3

A+

1.75 kW

6.1 kW

7 kW

33 dB

3 roky

230x1280x680 mm

880x840x330 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové neboli parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje