Mitsubishi Mr. Slim PCA-RP71HAQ/PUHZ-ZRP71VHA

Klimatizační nerezová jednotka Mitsubishi je ideálním řešením pro chlazení/topení prostor, kde je kladen velký důraz na hygienu prostření. Jednotka splňuje nejen přísná hygienická kritéria, ale patří i mezi moderní zařízení každé profesionální kuchyně.

Určeno do prostoru

200m3

Hlučnost vnitřní jednotky

34 dB

Energetická třída

A++
A+

Výkon

7.1 kW
7.6 kW
NEREZOVÁ KLIMATIZACE S TUKOVÝMI FILTRY Mitsubishi  Mr. Slim

Podstropní nerezová jednotka

Kuchyně gastronomických provozů vyžadují specifickou klimatizaci a ostatní vybavení. Obzvláště vysoký důraz je kladený na snadnou údržbu, mytí a desinfekci. Proto tyto dodávky bývají obvykle v nerezovém provedení.

Cílem těchto řešení nejčastěji bývá:

 • Vytvoření tepelné pohody pro pracovníky či obsluhu v kuchyni
 • Zajištění stálých teplotní podmínek daných předpisy, například pro přípravu studené kuchyně
 • Chlazení potravin pro jejich uskladnění – chladicí boxy
 • Zamražení potravin pro jejich uskladnění – mrazicí boxy

Jednotka splňuje nejen přísná hygienická kritéria, ale patří i mezi moderní zařízení každé profesionální kuchyně. Vyniká hlavně díky svým špičkovým parametrům – nízká hladina hluku, vysoké SEER, nízké provozní náklady, což uvítá nejeden provozovatel restauračního zařízení. K vnitřní jednotce je dále možné připojit i přívod čerstvého vzduchu, který bezesporu zvýší kvalitu vnitřního mikroklima.

V gastronomických zařízeních se nejpodstatnějším faktorem stává trvalá dostupnost servisu v případě nestandardního provozu.

V malých kuchyních často nejsou peníze na vybudování kompletní vzduchotechniky. To ale neznamená, že si jejich provozovatelé nemohou
klimatizaci s rychlou návratností pořídit. Navíc pokud se naše podstropní klimatizace z nerezové oceli osadí hadicí s přívodem vzduchu, bude zajištěna i jeho pravidelná výměna.

VÝHODOU TÉTO KLIMATIZACE DO KUCHYNĚ JE:

 • Konstrukce z nerezové oceli pro profesionální kuchyně
 • Jednotka v podstropním provedení
 • Tukové filtry jsou součástí jednotky
 • DC inverter technologie
 • Nízké provozní náklady – vysoké SCOP, SEER
 • Chladivo R410A
 • Snadná údržba jednotky – celonerezový plášť
 • Možnost přívodu čerstvého vzduchu
 • Garance dostupnosti náhradních dílů do dvou pracovních dnů, a to po dobu 10 let od ukončení výroby této klimatizace.
 • Klimatizace do kuchyně v létě chladí a v zimě velmi levně topí (kdyby byla kuchařům zima): S funkcí tepelného čerpadla lze energeticky úsporně vytápět místnosti. Díky vysoké energetické účinnosti i při nízkých teplotách je také minimální spotřeba elektrické energie.
 • Klimatizace bude fungovat chladit i v zimě: S integrovanou zimní regulací je možné provozovat chladicí režim i při nízkých venkovních teplotách. Otáčky ventilátoru venkovní jednotky jsou dle podmínek automaticky snižovány, aby bylo možné udržovat konstantní kondenzační tlak. Díky tomu nebude vaším kuchařům v kuchyni vedro ani v zimě!
 • Klimatizace sama přivede do kuchyně čestvý vzduch z venku: Přes standardní napojení je možné přivést do prostoru čerstvý vzduch. Množství čerstvého vzduchu může být až 10 % jmen. objem. průtoku příslušné vnitřní jednotky. Pro přívod čerstvého vzduchu z venkovního prostředí je zapotřebí podpůrný ventilátor.
 • Jednotka v balení obsahuje 12 speciálních výměnný tukový filtrů, které pohltí tuky z výparu kuchyňských zařízení a sporáků. Speciální tukový filtr je omyvatelný.
 • Klimatizace získala pečeť kvality pro splitové jednotky: Splitové klimatizační zařízení získalo v Německu certifikátkvality Odborného svazu klimatizace budov (Fachverband Gebäude Klima e. V. (FGK).
 • Týdenní časovač: S týdenním časovačem můžete nastavit až 4 individuální spínací časy pro jeden den. Jednotku můžete flexibilně zapnout nebo vypnout. Kromě toho můžete v každém spínacím čase nastavit požadovanou teplotu v místnosti. Tak může být zařízení řízeno dle Vašich potřeb a je energeticky úsporné.
 • Multisplitová technologie: Podle velikosti budovy lze k jedné venkovní jednotce připojit až čtyři vnitřní jednotky. Možné je zajistit pouze jednu klimatickou zónu.
 • Funkce zálohování: Zajišťuje kompenzaci času provozu a přepínání při chybách
 • Venkovní jednotka je vybavena invertorovou technologií Power
 • Inverter, což znamená, že kompresor nejede stále na 100%, ale výkon se upravuje dle potřeb klimatizace a díky tomu klesá spotřeba elektrické energie!

Příslušenství :

 

 

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

200m3

A+

0 kW

7.1 kW

7.6 kW

34 dB

5 let

280x1136x650 mm

943x950x330 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové neboli parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje