Mitsubishi Deluxe MSZ-FH35VE

DC inverterová technologie a ekologické chladivo zajišťují energeticky úsporný provoz a komfortní mikroklima v průběhu celého roku.
Díky nové technologii filtru Plasma-Duo lez neutralizovat zápach, bakterie a různé alergeny.

Určeno do prostoru

100m3

Hlučnost vnitřní jednotky

23 dB

Energetická třída

A+++
A++

Výkon

3.5 kW
4 kW

 

Pouze originál od Mitsubishi Electric je před ostatními vždy o krok vpřed. Nejmodernější technologie v bezkonkurenčním designu s nejvyšší kvalitou. Klimatizační jednotky fungují na principu tepelného čerpadla vzduch-vzduch a lze s nimi i vytápět. Speciální série „Nordic“ VEHZ dokáže vytápět se 100% topným výkonem až do venkovní teploty -15 °C. Rozsah použití až do venkovní teploty -25 °C. Energetická třída A+++

  • Deluxe jednotky neustále sledují situaci v místnosti pomocí senzorů, aby Vám poskytly co největší pohodlí
  • energetická třída A+++ / A++
  • čtyřstupňový plazmový filtr Plasma Quad (zničí až 99 % bakterií a alergenů)
  • vlastnosti: 3D I-See Sensor – teplotu v místnosti kontroluje na základě senzibilního tepla a rozmístění osob, Econo Cool, funkce I Save, automatické přepnutí do úsporného režimu při prázdné místnosti, nezávislé řízení 2 žaluzií na směrování vzduchu (nahoru/dolů a vpravo/vlevo), zimní regulace, přesná regulace a vyladění proudu vzduchu
  • hlučnost modelu 20 – 39 dBA
  • dálkové infra. ovládání s funkcí týdenního časovače v základní výbavě
  • volitelné příslušenství: Wi-Fi adaptér pro ovládání přes smartphone nebo tablet

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

100m3

A++

0.82 kW

3.5 kW

4 kW

23 dB

3 roky

305x925x234 mm

550x800x285 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Konzolové neboli parapetní klimatizace SINCLAIR nabízí díky svému tenkému profilu nové možnosti instalace. Mohou být totiž instalovány těsně nad podlahu jako běžné radiátory. Design těchto dělených parapetních klimatizací umožňuje optimalizaci provozu díky výstupu vzduchu dvěma směry. V režimu topení si tak snadno můžete zvolit spodní výstup vzduchu, který vyvolává pocit podlahového vytápění.

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje