Panasonic CS-TZ50WKEW / CU-TZ50WKE

Panasonic TZ –  Nový kompaktní design vnitřních jednotek má šířku pouze 779mm. To umožňuje více možností při instalaci, včetně montáže do omezeného prosotoru nade dveřii. Jednotka umožňuje připojení k internetu za účelem ovládání pomocí chytrého telefonu s apliakcí Panasonic Comfort Cloud. Je osazena filtrem, který je schopný zachytávat částice o velikosti PM 2,5 . Je to jedna z nejtišších klimatizací na trhu s ekologickým chladivem R32.

Určeno do prostoru

140m3

Hlučnost vnitřní jednotky

33 dB

Energetická třída

A++
A+

Výkon

5 kW
5.8 kW

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

140m3

A+

1.7 kW

5 kW

5.8 kW

33 dB

3 roky

302x1102x244 mm

619x824x299 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR24TXFYAWKNEU 6,5kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR18TXFYAWKNEU 5,0kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje