Panasonic CS-TZ35WKEW / CU-TZ35WKE

Panasonic TZ –  Nový kompaktní design vnitřních jednotek má šířku pouze 779mm. To umožňuje více možností při instalaci, včetně montáže do omezeného prosotoru nade dveřii. Jednotka umožňuje připojení k internetu za účelem ovládání pomocí chytrého telefonu s apliakcí Panasonic Comfort Cloud. Je osazena filtrem, který je schopný zachytávat částice o velikosti PM 2,5 . Je to jedna z nejtišších klimatizací na trhu s ekologickým chladivem R32.

Určeno do prostoru

100m3

Hlučnost vnitřní jednotky

20 dB

Energetická třída

A++
A++

Výkon

3.5 kW
4.5 kW

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

100m3

A++

0.99 kW

3.5 kW

4.5 kW

20 dB

3 roky

Panasonic ETHEREA - Split systém s venkovním tepelným čerpadlem (monosplit). Ekologické chladivo R32. Systém čištění vzduchu nanoe™X. Vyšší účinnost i komfort díky senzoru Econavi a ovládání směru proudění vzduchu. Velmi nízká hlučnost - pouze 20 dB(A). Vestavěná WiFi a volitelné kabelové ovládání. mm

542x780x289 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR24TXFYAWKNEU 6,5kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR18TXFYAWKNEU 5,0kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje