Panasonic CS-TZ25WKEW / CU-TZ25WKE

Panasonic TZ –  Nový kompaktní design vnitřních jednotek má šířku pouze 779mm. To umožňuje více možností při instalaci, včetně montáže do omezeného prosotoru nade dveřii. Jednotka umožňuje připojení k internetu za účelem ovládání pomocí chytrého telefonu s apliakcí Panasonic Comfort Cloud. Je osazena filtrem, který je schopný zachytávat částice o velikosti PM 2,5 . Je to jedna z nejtišších klimatizací na trhu s ekologickým chladivem R32.

Určeno do prostoru

70m3

Hlučnost vnitřní jednotky

20 dB

Energetická třída

A++
A++

Výkon

2.5 kW
3.3 kW

Specifikace

Aplikační prostor

Třída topení

Příkon (spotřeba)

Výkon chlazení

Výkon topení

Hlučnost vnitřní jednotky

Záruka

Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH

Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH

70m3

A++

0.79 kW

2.5 kW

3.3 kW

20 dB

3 roky

295x799x197 mm

542x780x289 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR24TXFYAWKNEU 6,5kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Splitová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu AR18TXFYAWKNEU 5,0kW. Řada CEBU používá umělou inteligenci AI Auto Comfort, která sleduje preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim – včetně WindFree™ režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

bez DPH a montáže

Pro nezávaznou kalkulaci zde prosím zanechte své údaje